Sıkça Sorulan Sorular

Temalar ile alakalı merak ettiğiniz her şeyin cevabı burada.

Temalar, Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan İçerik Yönetim Sistemleri (Wordpress, Opencart, CsCart) vb. için geliştirilen arayüzlerdir.
Bu arayüzleri cüzi ücretler ile satın alarak birkaç dakika içerisinde kendi sisteminize ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir Hosting ve Domain hizmetidir. Kendi projelerinizi özgün ve uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz yegane uygun fiyatlı şablonlardır.

Ödemenizin ardından birkaç saniye içerisinde size özel lisansınız oluşacak ve tema dosyaları eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilecektir. Aynı zamanda müşteri panelinizden de bu dosyalara erişebileceksiniz.

Temanızın ilk kurulumu ücretsizdir. Satın alımınızı takiben site bilgilerinizi talep sisteminden bize iletebilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede demo içerik ile birlikte kurulum yapacaktır. Aynı zamanda kurulumu siz de tema yönetim panelinden kendiniz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Site 24 olarak tüm hizmetlerimizde herhangi bir şifreleme yoktur. Dosyaların tamamı açık kaynak kodlu olup, lisans doğrulaması da çağımıza uygun ve en çok tercih edilen yöntemle yapılmaktadır. Burada, Türkiye'nin en gelişmiş arayüzlerini şifresiz bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden %100 güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. SSL sertifikamız ve PCI DSS güvenlik önemlerimiz ile sanal/banka/kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Temanız 6 ay ücretsiz destek paketi ile birlikte gelir. Bu süre zarfında talep ve mail sistemi üzerinden tema ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda ücretsiz destek alabilirsiniz. Tüm talepler 24 saat içerisinde çözülmektedir.

6 aylık destek süreniz sona erdiğinde hizmetinizde hiçbir kesinti olmayacaktır. Artık ekibimizden destek alamaz ve otomatik güncellemelerden faydalanamazsınız. Opsiyonel olan bu paketi eğer ihtiyacınız olur ise istediğiniz bir zaman yenilenebilir şekilde panelinizde bulabilirsiniz. Bu tutar, tema fiyatının %40'ı dır.

Tema kullanım hakkınız ömür boyudur ve sizden hiçbir zaman ekstra ücret istenmeyecektir. Ekstra modifikasyonlar, ekstra kurulumlar ve destek paketi hariç olmak üzere Site 24'ün hizmetleri tek ödeme / ömür boyu kullanım sunar.

7/24 E-Ticaret

E-ticaret teması ile ilgili sıkça sorulanlar.

Evet, ister PayTR, Iyzico, Shopier, PayU gibi BDDK onaylı sanalpos hizmetlerini kullanabilir, ister bankalar ile çalışabilirsiniz.
Evet, demo adresinde gördüğünüz içerikler ile birlikte anahtar teslim kurulum yapıyoruz.
Evet, standart Wordpress ve WooCommerce yönetim paneli üzerine bina edilmiştir. Alışılagelmiş kullanım sağlar. Takıldığınız konularda destek talebi üzerinden hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.
Yeni altyapı ya da tema'ya geçiş için ücretsiz destek veriyoruz. Herhangi bir veri kaybı olmadan tasarımınızı değiştirebilirsiniz.

7/24 Pazaryeri

Pazaryeri teması ile ilgili sıkça sorulanlar.

Evet, kendilerine özel panelden ürün, sipariş ve mağaza yönetimi yapabilirler. Her ürün için ayrı sayfa açılır. N11, Gittigidiyor'u örnek alabilirsiniz.
Geliştirdiğimiz "Iyzico Pazaryeri" eklentisi ile birlikte satılan ürüne ait komisyon oranları belirlediğiniz yüzdeye göre ayarlanıp Iyzico tarafından otomatik olarak gönderilir.
Müşteri, sitenizde bulunan herhangi bir ürünü sipariş verdiğinde "Sipariş Alındı" durumuna geçer ve satıcı bilgilendirilir. Satıcı ürünü hazırlayıp gönderdiğinde "Sipariş Gönderildi" durumuna alır. Daha sonrasında satın alan müşteri bu siparişi müşteri panelinden onaylar. Artık sipariş onaylanmıştır, iyzico belirlediğiniz komisyonu size, geri kalan tutarı satıcıya göderir.

Türkiye'nin en gelişmiş Wordpress Premium Temaları.

0850 303 7483