Genel Özellikler

Site 24'ün hazırladığı premium wordpress temaların genel özellikleri.

Tüm ekranlara duyarlı

Masaüstü, Tablet ya da Telefon. Bootstrap 5 ile %100 uyumlu profesyonel tasarımlar

Her şey dahil dosyalar

Satın alımınızı takiben tema dosyaları eksiksiz olarak indirmeye açılır.

Süper destek ekibi

6 ay boyunca talep ve mail üzerinden tema ile alakalı sınırsız destek hakkı.

wp temalar
Otomatik güncellemeler

Yeni gelen özellik ve düzenleme paketlerini Wordpress panelinizden tek tık ile kurabilirsiniz.

Sass'ın gücü

Çağı yakalayan tasarım ve kodlama ile alıştığınız CSS deneyimi yenilendi.

Modern tasarımlar

Tamamını yönetebildiğiniz profesyonel, modayı takip eden premium temalar.

bg-circles

Profesyonel Site Tasarımları

E-Ticaret, Pazaryeri, Kurumsal, Haber kategorilerinde GPL Lisansa sahip özgün premium temalar.

2022 Standartlarında

HTML5, CSS3, Bootstrap 5 ile en günceli. Gereksiz eklenti olmadan, tamamen özgün, stabil ve yeni.

Açık Kaynak Kodlu

W3C ve WP Codex standartlarında GPL Lisans'a uygun tamamı şifresiz ve geliştirilebilir kod yapısı.

Bootstrap 5 + SASS

Tüm ekranlara duyarlı, dünyanın en gelişmiş kütüphanesi ile her zaman en iyisi.

Sıkça Sorulan Sorular

Temalar ile alakalı merak ettiğiniz her şeyin cevabı burada.

Temalar, Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan İçerik Yönetim Sistemleri (Wordpress, Opencart, CsCart) vb. için geliştirilen arayüzlerdir.
Bu arayüzleri cüzi ücretler ile satın alarak birkaç dakika içerisinde kendi sisteminize ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir Hosting ve Domain hizmetidir. Kendi projelerinizi özgün ve uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz yegane uygun fiyatlı şablonlardır.

Ödemenizin ardından birkaç saniye içerisinde size özel lisansınız oluşacak ve tema dosyaları eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilecektir. Aynı zamanda müşteri panelinizden de bu dosyalara erişebileceksiniz.

Temanızın ilk kurulumu ücretsizdir. Satın alımınızı takiben site bilgilerinizi talep sisteminden bize iletebilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede demo içerik ile birlikte kurulum yapacaktır. Aynı zamanda kurulumu siz de tema yönetim panelinden kendiniz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Site 24 olarak tüm hizmetlerimizde herhangi bir şifreleme yoktur. Dosyaların tamamı açık kaynak kodlu olup, lisans doğrulaması da çağımıza uygun ve en çok tercih edilen yöntemle yapılmaktadır. Burada, Türkiye'nin en gelişmiş arayüzlerini şifresiz bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden %100 güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. SSL sertifikamız ve PCI DSS güvenlik önemlerimiz ile sanal/banka/kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Temanız 6 ay ücretsiz destek paketi ile birlikte gelir. Bu süre zarfında talep ve mail sistemi üzerinden tema ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda ücretsiz destek alabilirsiniz. Tüm talepler 24 saat içerisinde çözülmektedir.

6 aylık destek süreniz sona erdiğinde hizmetinizde hiçbir kesinti olmayacaktır. Artık ekibimizden destek alamaz ve otomatik güncellemelerden faydalanamazsınız. Opsiyonel olan bu paketi eğer ihtiyacınız olur ise istediğiniz bir zaman yenilenebilir şekilde panelinizde bulabilirsiniz. Bu tutar, tema fiyatının %40'ı dır.

Tema kullanım hakkınız ömür boyudur ve sizden hiçbir zaman ekstra ücret istenmeyecektir. Ekstra modifikasyonlar, ekstra kurulumlar ve destek paketi hariç olmak üzere Site 24'ün hizmetleri tek ödeme / ömür boyu kullanım sunar.