en iyi wordpress e ticaret temaları

En İyi WordPress E Ticaret Temaları – 2021

Merhaba, bu yazımızda WordPress ile e-ticaret yapmak isteyenler için seçici ve ayrıcı özellikleri sizlere anlatıp karar vermenize yardımcı olacak 2021’in en iyi wordpress eticaret temasını önereceğim. Detaylar yazımızda.

Ücretsiz WordPress E ticaret Temaları vs/ Premium

E ticaret yapmaya karar verdiniz ve WordPress & WooCommerce altyapısını tercih ettiğinizde karşınızda binlerce hazır tema ve şablon çıkacaktır.

Ücretli ve ücretsiz eticaret temaları (premium) olarak ikiye ayırdığımızda her iki alternatifin avantajları ve dezavantajları ortaya çıkıyor.

Burada tasarım, kullanışlılık, teknik destek ve güvenlik haricinde en önemsediğim şey özgün bir tasarım ve kodlama olması. Ücretsiz e-ticaret temasında tek önemsediğim bu oluyor. Tasarımsal ve arkaplanda sitenizi kırıma uğratacak şeylere anlık destek verilmemesi de cabası.

Genellikle sürükle-bırak altyapılar ile kod bilgisi olmayan kişilerin kullanabilmesi sağlanan bu temalar, sürekli sizi Premium sürüme yönlendirmek isteyecek ve bazı özelliklerden mahrum bırakacak. Yalnızca premium temalarının reklamları için kullanılan bu eticaret temalarını tercih etmek eğer web geçmişiniz yok ise kumar oynamaktan farksız. Özellikle e ticaret sistemleri için anlık destek, en önemlilerinden. Çok iyi alternatifleri de bir elin parmağını geçmiyor.

Yalnızca satışlarınıza odaklanmak için güvendiğiniz bir premium eticaret teması tercih edin.

SEO’nun Önemi ve Neden Özgün Kodlama?

Gün geçtikçe rekabetin arttığı ve her ölçekte bulunan işletmelerin karşısına çıkan SEO, özgün içerik, pagespeed, lighthouse puanı gibi duymaya alıştığımız ve bizleri arama motorlarında üst sıralara çıkaracağını iddia eden firma ve şahıslar arasında kaybolup gidiyoruz.

Binlerce eticaret sitesi sahibini ve aynı yüzlerce kelimede hangi firmaları hangi gerekçelerle üst sıralara taşıyacakları meçhul olan bu arkadaşlar (biraz feyyaz yiğit gibi açıkladık ama işini doğru, bilinçli yapanları tenzih ederek) kimi nereye çıkartacaklar?

Her şeyde olduğu gibi iş yine başa düştüğünde e-ticaret sitesi sahipleri kolları sıvıyor. Bunun için en temel sırrı veriyorum. Özgün kodlama, özgün içerik, özgün görseller.

Özellikle sürükle-bırak altyapısı kullanılan temalar, biraz web teknolojilerinden anlayan kişiler için gereksizdir. Arama motorlarının artık kodlama yapınıza, ekran okuyucular ile içeriklerinizin konumlanmasına, görsellerinizin özgünlüğüne ve diğer binlerce site içinde benzer ve çalıntı içeriklere baktığı bu sektörde bunların hiç birini yapmayıp size on binlerce lira teklif verenlerden kaçın.

Sütten ağzınız yandı ise bu üçleme ile kendi optimizasyonunuzu kendiniz yapın.

En iyi E Ticaret Temaları / Teması : 7/24 E-Ticaret

WooCommerce altyapısında hazırlanmış, tamamı özgün fikir, tasarım ve kodlama ile geliştirdiğimiz bu tasarım tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Tüm ekstra wordpress eticaret eklentileri ile uyumlu olan 7/24 E-Ticaret; PayTR, Iyzico, Shopier, Kargo Takip, Kargo Entegrasyonu, Bülten, Pazarlama Stratejisi eklentileri gibi eticaret yapmanız için gereken her şey ile entegre.

Bootstrap kütüphanesi, HTML5&CSS3, WordPress Codex altyapısına %100 sadık ve açık kaynak kodlu olan bu tema 5+ şablonu ile projeleriniz için en uygun fiyatlı çözüm oluyor.

Gereksiz eklenti bulunmayan, tamamı özgün kodlanmış wordpress eticaret teması.

En önemli özellik : Tek Ödeme / Ömür Boyu Kullanım

Özellikle Web Geliştiricileri için her site için ayrı temalara ayrı ücretler ödeyip maliyetlerinizi artırmak yerine, bu tema ile birden fazla şablona tek ödeme ile ulaşabilirsiniz. 

Kullanılan teknolojiler, sahip olduğu nam-ı değer SEO özellikleri ile detaylı incelemeler yazının devamında.

Buradaki güzellik, diğer siteleriniz için yeniden ödeme yapmanıza gerek yok. İstediğiniz kadar kullanın.

Sınırsız kullanım, lisanslı ve her şey dahil dosyalar ile en iyisi ve en günceli.

Şablon 1 : WordPress Eticaret Teması

e ticaret teması

7/24 E-Ticaret

Şablon 1 – Genel Kullanım


Tüm şablonlar arasında geçiş yapabileceğiniz bu arayüz, birden fazla şablonu tek tık ile değiştirmeye ve istediğiniz kadar projede kullanmayı sağlar.

7/24 E-Ticaret’in ilk şablonu olan bu tasarım, tüm sektörler için uyumlu. Kategori sayınız fazla, sade ve alışılmış kullanımlı bu arayüz eticaret yapmak için tüm isteklerinizi karşılıyor.

Cep telefonu, bilgisayar, televizyon, mobilya, oyuncak, aksesuar ve onlarcası için kullanılabilir.

Şablon 2 : WordPress Organik & Yöresel Ürün Teması

wordpress organik ürün teması

7/24 E-Ticaret

Şablon 2 – Yöresel Ürünler


Yöresel ve organik ürünler için özel olarak tasarlanmış bu tema, wordpress eticaret temaları arasında ürettiğiniz ya da satışını yaptığınız doğal ürünlerin butik bir tasarım ile sunulmasını sağlar.

Şablon 3 : WordPress Kitap Teması

kitap satış teması

7/24 E-Ticaret

Şablon 3 – Kitap & Yayınevi


Kitap, kitapçı ve yayınevleri için özel olarak hazırlanmış bu şablon tüm kitapları yazar, yayınevi, cilt, baskı sayısı gibi özellikler ile profesyonelce tanıtmanızı sağlar. Kitap sektöründe kullanabileceğiniz en iyi wordpress e-ticaret temaları

WordPress kitap satış teması arıyorsanız, eticaret temamızın 3. şablonu tam size göre.

Şablon 4 : WordPress Giyim Teması

wordpress giyim teması

7/24 E-Ticaret

Şablon 4 – Giyim & Aksesuar


Butik giyim, ayakkabı, aksesuar gibi onlarca alternatife ev sahipliği yapan bu şablon, yeni kurulan ya da halihazırda mevcut eticaret siteniz için biçilmiş kaftan.

Şık ve butik görünümü ile giyim kategorisinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebileceğiniz en uygun fiyatlı ve en iyi wordpress e ticaret temaları

Şablon 5 : WordPress Oyuncak Teması

wordpress oyuncak teması

7/24 E-Ticaret

Şablon 5 – Kırtasiye & Oyuncak Satış


Hedef kitlenize göre hazırlanmış, rengarenk ve kullanıcı deneyimine uygun bu arayüz wordpress oyuncak satış ve tanıtımı için tercih ediliyor.

Kırtasiye ürünleri ve oyuncaklar için özel olarak tasarlanmış bu şablon, standart bir görünümden ziyade ürünlerinizi ön plana çıkaracak ve eticaret hedef kitlenize hitap edecek en iyi e-ticaret temaları